ОФК Елхово (U15) вдигна шампионската титла на зона Бургас »

Тунджа 1915 Ямбол устремен към професионалния футбол

Публикувано преди 13 години  |  Спорт

Пореден успех в първенството на югоизточната В аматьорска футболна група записаха футболистите на Тунджа 1915 в домакинството си срещу Загорец от Нова Загора. Като цяло ямболският отбор контролираше развоя на мача и логично успя да стигне до победата дошла при резултат 2:0. Попаденията реализираха Марков от пряк свободен удар и Станимир Баев, след перфектна асистенция отново на Марков. Ямболският тим спечели нови три точки и се утвърждава на лидерското място в класирането на групата.мачът обаче не бе много лек-в края на първото полувреме загорци треснаха гредата, а имаха и едно -две положения през второто полувреме и това със сигурност е подсказало на треньорския щаб къде са слабостите на тима и къде трябва да бъде акцентирано,за да не се повтарят. Иначе ямболският тим показва, че все по-добре се сработва ,имаше и колективизъм в действията на футболистите и стремеж към взаимодействия и е явно, че се гради една силна селекция, която тепърва ще прави най-добрите си игри./yambolsport.net