Трудна победа за ОФК Елхово срещу Ботев Болярово

Публикувано преди 13 години  |  Снимки, Спорт

Отбора на ОФК Елхово не допусна грешка и във второто си домакинство от зимния полусезон в областна футболна група Ямбол-юг. Днес елховци надиграха тук на градския стадион отбора на Ботев – Болярово с резултат 3:1. Срещата бе двубой от 3ти кръг на областната група.

До този резултат не се стигна лесно, след като гостите удържаха резултат 1:1 до 65-та минута на двубоя, като дори поглеждаха и след постигнатото равенство и за втори гол, който за щастие не се стигна. Два от головете за ОФК Елхово отбелязаха Атанас Жечев, а веднъж във вратата на боляровци се разписа влезлия като резерва през второто полувреме футболист Валентин Шиваров.

В следващия кръг нашия тим гостува в село Кукорево на местния Тракиец. Двубоят ще се изиграе на 9 Октомври с начален час 11:00 часа.[nggallery id=“204″]