OФК Елхово загуби първи точки в регионалната областна футболна група

Публикувано преди 5 години  |  Спорт

Регионалното дерби в елитната областна група – Ямбол между съставите на ОФК Елхово и Хр. Ботев Генерал Инзово, завърши при резултат 2:2. Срещата бе част от 5 кръг на регионалното областно футболно първенство.

Гостите откриха първи резултата, но до почивката ОФК Елхово поведе с 2:1, чрез два гола на Калоян Ангелов. През второто полувреме гостите от Генерал Инзово върнаха едно попадения за краен резултат 2:2.

Това бе първата загуба на точки в двубой от този сезон за ОФК Елхово. Въпреки това „караджите“ все още са на върха в класирането с две точки преднина спрямо Генерал Инзово и мач по-малко. Тази седмица по програма ОФК Елхово ще гостуват на ФК „Червена звезда“ – Каменец. Срещата ще се играе на 19 октомври от 16:00 часа в село Каменец.