ОФК Елхово завърши наравно при гостуването на Тракиец Кукорево

Публикувано преди 3 години  |  Спорт

В среща от 7-ми кръг на областна футболна група, ОФК Елхово и Тракиец Кукорево не излъчиха победител на стадиона в село Кукорево. На полувремето ОФК Елхово водеше с минимален резултат 0:1, с попадение на Владо Ямуков, но гостите успяха да отбележат изравнителен гол минути преди края на срещата. Хубаво е да се отбележи, че в състава на ОФК Елхово участие взеха талантливи момчета от школата на ОФК Елхово – Стоян Киров, Десислав Михнев, Мартин Мирчев и Георги Петров, които с времето тепърва ще се утвърждават в първия състав. За сравнение с подържаният терен на стадиона град Елхово, този в село Кукорево е в състояние, което не предполага практикуването на футбол, дори и от четвърта дивизия. Теренът е повече от опасен и предполага допускането на контузии на състезателите.

По програма тази седмица ОФК Елхово ще е домакин на аутсайдера ФК „Хр.Ботев“ – Генерал Инзово. Срещата ще се проведе от 14:30 часа на 7 ноември /събота/.