ОФК Елхово се изкачи на трета позиция във временното класиране

Публикувано преди 3 години  |  Спорт

През уикенда се играха срещите от 8-ми кръг на А регионална областна футболна група. ОФК Елхово разгроми гостите от Генерал Инзово с резултат 6:1. Головете за Елхово отбелязаха Владо Ямуков и Калоян Ангелвов с по две попадения, Димитър Генчев и Илиян Янчев с по едно точно попадение. На полувремето резултата бе 2:1 в полза на Елхово, но през второто полувреме нови четири попадения във вратата на гостите оформиха крайният резултат 6:1.

С трите точки, които прибавиха към актива си ОФК Елхово се изкачиха на трета позиция във временното класиране и само на две точки от лидера Червена Звезда – Каменец, но и с мач повече спрямо лидера в класирането.

По програма тази седмица ОФК Елхово ще гостува в село Симеоново. Срещата ще се проведе на 15 ноември /неделя/ от 14:30 часа.