ОФК Елхово се изравни по точки с лидера в класирането

Публикувано преди 3 години  |  Спорт

В неделя ОФК Елхово постигна убедителна победа 1:5, като гост в село Кабиле срещу състава на ФК „Искра- Симеоново“ в двубой от последен 9-ти кръг на областното футболно първенство. Въпреки убедителният резултат до него не се стигна съвсем лесно. През първото полувреме домакините успяха да се съпротивляват успешно срещу състава от Елхово. ОФК Елхово поведе с гол на Димитър Тодоров, но до почивката домакините успяха да изравнят резултата. Второто полувреме бе ОФК Елхово изцяло диктуваше темпото на игра и с точни попадения на Станимир Бабаджанов, Димитър Баев, Илиян Янчев и Станимир Тодоров оформи крайният резултат 5:1 в полза на ОФК Елхово.

Това бе последният кръг от областното футболно първенство, но ОФК Елхово има още един двубой. Това е отложената среща срещу лидера ФК „Червена Звезда“ – Каменец от 4-ти кръг, когато и двата отбора се споразумяха срещата да бъде отложена. Двубоят срещу Каменец ще се проведе на стадиона в град Стралджа тази събота 21 ноември от 14:30 часа.