Отново медали за борците от клуб „Стефан Караджа“-Елхово (+снимки)

Публикувано преди 2 години  |  Спорт

Нова порция медали спечелиха борците от клуб „Стефан Караджа“-Елхово на провелите се през изминалата седмица състезания в градовете Стара Загора и Черноморец.

В град Стара Загора на 4 юни се проведе турнир „Никола Илчев“ за момчета и момичета, където елховските борци спечелиха общо три златни медала. В категория 39 кг. шампион стана Иванина Иванова от Елхово. В категория 54 кг. Николета Ангелова също стана шампион. При момчетата в категория 30 кг. Дилян Караколев също спечели златен медал.

Ден по-късно в град Черноморец в категория 30 кг. деца Атанас Гендов спечели златен медал, в категория 50 кг. Васиан Чавдаров спечели сребърен медал, а в категория 45 кг. Димитър Методиев също завоюва сребърен медал.

В подготвителната група 30 кг. Дилян Караколев спечели отново златен медал, а при момичетата Хрисиана Христова също се окичи със златен медал.

Само за два поредни дни борците от Елхово спечелиха общо 6 златни и два сребърни медала.