Нови медали за борците от Елхово от турнир организиран от Станка Златева

Публикувано преди 2 години  |  Спорт

85 състезатели от 12 клуба в страната участваха в традиционния турнир по борба, свободен стил, организиран от многократната шампионка Станка Златева. Проявата се проведе в края на месец септември на два тепиха, пред залата на клуба на най- титулуваната българска бивша спортистка, сега успешен треньор.

При отлично време и перфектна организация, проявата събра почитатели на борбата, граждани и гости на Сливен, които аплодираха участниците от Сливен, Стара Загора, Бургас, Гоце Делчев, Велико Търново, Елхово, отбор от Молдова и др.

Борците от клуб „Стефан Караджа“-Елхово спечелиха един златен и един сребърен медал. В категория до 30кг. златен медал спечели Делян Караколев, а при момичетата в категория до 35 кг. сребърно отличие спечели Иванина Иванова.