Юношите на ОФК Елхово победиха Тополовград с убедителен резултат (+снимки)

Публикувано преди 1 година  |  Спорт

Като част от празничната програма на град Елхово днес на градски стадион се проведе футболна среща между юношите от Елхово и Тополовград.

Двубоят се игра на големия терен в две полувремена по тридесет и пет минути. Отборът воден за последно от наставника Пламен Христов победи с резултат 4:0, като на полувремето резултата бе 1:0. По едно попадение за отбора от Елхово отбелязаха Йордан Костадинов, Преслав Янакиев, а Георги Хаджиев бе точен на два пъти във вратата на гостите.

В кратка церемония след двубоя и двата състава получиха получиха купи, които бяха връчени от организаторите на двубоя.

Утре /25 март/ от 11:00 часа в Елхово юношите U17 на ОФК Елхово ще се изправят срещу ФК „Бургас спорт“ в първи двубой от пролетния дял на шампионата – зона Бургас. До този момент ОФК Елхово е на второ място с актив от 14 точки, като водач е ФК „Нефтохимик Бургас 1962“ с 21 точки. Съперникът на ОФК Елхово утре е с актив от 9 точки и се намира на пета позиция в класирането.