ОФК Елхово се измъчи, но все пак победи с 3:1 Тополовград

Публикувано преди 12 години  |  Снимки, Спорт

ОФК Елхово продължава своята подготовка за предстоящите срещи в пролетния дял на областна група – мъже “Ямбол-Юг” сезон 2011/2012 година. Днес на градския стадион ОФК Елхово игра срещу съседите от Тополовград. Ако трябва да направим анализ на двубоя, може да го разделим на две части, когато през първото полувреме момчетата на Георги Баев имаха определен превес, то през второто полувреме тополовградчани на моменти доминираха и създаваха опасни положения пред елховската врата. На полувремето резултата бе 2:0 в полза на ОФК Елхово, а крайния резултат бе 3:1. Два гола на своя сметка записа Димитър Баев, а дошлия от третодевизионния Спортист Роза Пламен Христов отбеляза третия гол за елховския тим.