Елхово се класира трети на футболен турнир на малки врати, който се проведе в село Чарган

Публикувано преди 12 години  |  Снимки, Спорт

На 01 и 02.09.2012 год. от 10,00 часа на стадиона в с. Чарган се проведе третия футболентурнир в памет на Иван Георгиев Иванов /Чаргански/ с .Чарган – община „Тунджа“. Организатори на турнира са община „Тунджа“, Областен футболен съюз – Ямбол, Кметство село Чарган и ФК „Чарган“.

Турнирът беше открит от Георги Георгиев – кмет на община „Тунджа“.

Отборът на „Бобигард“ от гр.Сливен спечели първото място и купата в третото издание на турнира по футбол на малки вратички в памет на Иван Иванов – Чаргански. На финала сливенските футболисти победиха състава на „Братя Прошлян“ от Ямбол с 2:0. Трети остана отборът на гр.Елхово, който победи отборът на „Милков и Kо“ от Ямбол с резултат 3:1.

Бяха присъдени и индивидуални награди за:

– Най – добър футболист – Валентин Семов от отбора на „Бобигард“- Сливен.
– Най – добър вратар – Петър Караджов от отбора на „Бобигард“- Сливен
– Най – атрактивен футболист – Васил Стойчев от отбора на „Бобигард“- Сливен
– Голмайстор на турнира – Виктор Господинов от отбора на „Милков и Kо“ от Ямбол
– „Най – спортсменски отбор – „Ел класико“ от Ямбол

Общо 15 отбора се включиха в първенството и направиха интересно и приятно за гледане състезание, което мина и на много добро спортно техническо равнище.

Имаше много емоции на терените и около тях.

В крайна сметка триумфира футболът и събитието по достоен начин почете паметта на Иван Чаргански – големия радетел на футболната игра.

Състезанието стана възможно благодарение на община „Тунджа“, кметство село Чарган, ОС на БФС-Ямбол и многобройни спонсори.[nggallery id=“620″]