Снимки: ОФК Елхово постигна втора победа срещу състава на Калчево

Публикувано преди 12 години  |  Снимки, Спорт

Без проблеми ОФК Елхово премина и през вторият си противник в А окръжната футболна група. Това бе втората поредна победа, от началото на шампионата, като момчетата на старши треньора Пламен Топалов до този момент нямат допусната грешка.

Състава, с който ОФК Елхово стартира днес бе: Димитър Михайлов, Радослав Стоянов, Пламен Топалов, Георги Челебиев, Данаил Попов, Димитър Тодоров, Красимир Ламбов, Живко Стоянов, Пламен Христов, Димитър Иванов и Станимир Тодоров.

Това бе и първия двубой с новата футболна екипировка на момчетата от Елхово. Срещата започна добре за нас, след като Пламен Христов бе точен с глава, още в самото начало, но не след дълго гостите отбелязаха красив гол, с което изравниха резултата. Няколко минути по-късно гостите извършиха нарушение в наказателното поле, след което Станимир Тодоров бе точен от бялата точка за 2:1 в наша полза, а минути преди края на първото полувреме Димитър Иванов отбеляза още един гол за резултат 3:1.

След почивката срещата просто се доиграваше, а гостите не направиха нищо запомнящо се на терена. ОФК Елхово може само да съжаляват за изпуснатите шансове, както и за пропуснатата дузпа. Все пак те отбелязаха още един гол за крайния резултат 4:1 в полза на ОФК Елхово срещу принципно трудния съперник ФК Калчево.

В следващите два кръга ни предстоят срещу като гости срещу съставите на Безмер и Зимница.[nggallery id=“643″]