ОФК Елхово постигна престижно равенство с третодивизионният Тунджа 1915 Ямбол

Публикувано преди 12 години  |  Снимки, Спорт

Четвъртодивизонният ОФК Елхово постигна престижно равенство с третодивизионният Тунджа 1915 Ямбол, в контролна среща играна този следобед от 16:00 часа на градският стадион в Елхово. Срещата завърши при резултат 2:2.

Резултата бе открит в полза на ОФК Елхово, с гол от статичен удар на Димитър Баев, но до почивката Ямболци вече водиха с 1:2. Във второто полувреме изравнителен гол отбеляза Пламен Христов за крайният резултат 2:2.

Състезаващия се футболен отбор в трета дивизия на БГ шампионата – Тунджа 1915 (Ямбол) привлече за вотри пореден път, като старши треньор най-успелия Елховски футболист Димитър Иванов, който днес води състава на гостите. За последно той бе треньор на ямболци няколко кръга преди края на изминалия шампиона, когато те все още бяха лидери във В група.[nggallery id=“651″]