ОФК Елхово попари надеждите на Болярово с гол в последните минути (+снимки)

Публикувано преди 6 месеца  |  Спорт

В среща от осми кръг на Областна група мъже Ямбол, ОФК Елхово победи състава на ФК Ботев Болярово.  Футболистите от Елхово постигнаха четвърта победа в шампионата като този път възпитаниците на Росен Петров надиграха гостите от съседната община с резултат 2:1, а трите гола в Елхово паднаха през второто полувреме.

Мартин Мирчев даде аванс на „караджите“ 10 минути преди края на срещата с гол отбелязан с глава, а само броени минути след това гостите от Болярово изравниха резултата с попадение от пряк свободен удар. Преди изравняването домакините от Елхово останаха с 10 души на терена след като Мартин Мирчев получи втори жълт картон.  Само минути преди края на срещата Десислав Михнев попари надеждите на гостите от Болярово с гол отново от пряк свободен удар, оформяйки крайния резултат 2:1 в полза на ОФК Елхово.

В следващия кръг на ОФК Елхово му предстои пътуване до село Генерал Инзово за визита срещу ФК Христо Ботев. Двубоят по програма ще се проведе на 18 ноември /събота/ от 16:00 часа.