ОФК Елхово (U15) завоюва също шампионска титла, но в зона Бургас »

Снимки: Нова победа на ОФК Елхово, този път срещу отбора на Чарган

Публикувано преди 11 години  |  Снимки, Спорт

Осми успех записа представителният отбор на Елхово в елитната „А окръжна футболна група”. Днес следобед на градския стадион в Елхово, ОФК Елхово надигра ФК Чарган с убедителното 4:0.

Състава, с който ОФК Елхово стартира днес бе: Евгени Василев, Валентин Шиваров, Радослав Стоянов, Георги Челебиев, Георги Янчев, Димитър Тодоров, Пламен Топалов, Красимир Ламбов, Атанас Жечев, Станимир Тодоров и Димитър Баев, който бе с капитанската лента в този двубой.

През целия двубой елховският отбор доминираше, а гостите не бяха запомнени с нещо особено освен, че играят с екипите на трето-дивизионния ФК Тунджа 1915. Най-резултатен състезател за ОФК Елхово се оказа отново Атанас Жечев, който отбеляза две попадения, а с по едно попадение се разписаха Димитър Тодоров и Станимир Тодоров. На почивката резултата бе само 1:0, а малко преди това ОФК Елхово пропуснаха дузпа. Въпреки, че резултата бе минимален до около 75-та минута, сред редица пропуски на футболистите от Елхово, само за няколко минути резултата набъбна до 4:0, с който резултат ОФК Елхово спечелиха осмата победа от девет изиграни двубоя.

Следващата седмица ОФК Елхово гостува в село Бояджик срещу състава с гръмкото име „Ураган”, където нашите футболисти ще търсят деветия си успех в първенството.[nggallery id=“698″]