ОФК Елхово стартира с победа в контролна среща в Харманли

Публикувано преди 3 месеца  |  Спорт

ОФК Елхово стартира с победа в контролната среща, играна днес в град Харманли срещу местния Хеброс. Възпитаниците на Владислав Ямуков постигнаха първа победа за тази календарна година с резултат 1:2. На полувремето двата състава се оттеглиха без отбелязани голове, а малко след подновяването на играта Калоян Ангелов и Десислав Михнев отбелязаха голове за състава от Елхово. Минути преди края на срещата, съставът от който легендата Христо Стоичков стартира своята кариера отбеляза почетно попадение, оформяйки крайния резултат 1:2 в полза на ОФК Елхово.

В подготовката за предстоящия пролетен полусезон в елитната окръжна група на област Ямбол, ОФК Елхово има планирани още три контроли. Следващата седмица на 17 февруари ще гостуват в село Инзово. На 25 февруари ОФК Елхово ще приеме състава на Ботев – Кермен, а на връх Националния празник 3 март ще приемем състава на Арена-Ямбол. Часовете на контролните срещи ще бъдат обявени допълнително.