Срещата между съставите на ОФК Елхово и Спортист Роза с нов начален час

Публикувано преди 2 месеца  |  Спорт

На 9 март /събота/ стартира шампионатът в областната група по футбол. ОФК Елхово ще се изправи на стадиона град Елхово срещу състава на ФК „Спортист“ – Роза. Двата клуба са се договорили за нов начален час на двубоя, а началото на срещата ще бъде в 14:00 часа. По програма срещата трябваше да стартира час по-късно.

В подготовката за пролетния дял от първенството „караджите“ направиха общо 4 проверки срещу съставите на Хеброс Харманли, Ботев Генерал Инзово, Ботев Кермен и Арена Ямбол, като и в четирите срещи те бяха крайни победители.

Във временното класиране ОФК Елхово е на четвърта позиция с общ актив от 17 точки, а пред тях в класирането са съставите на ФК „Априлец Бояджик-2017 с 24 точки, ФК „Арена“ – Ямбол с 22 точки и ФК „Ботев – Болярово“ с 18 точки, но отборите на Болярово и Елхово са с мач по-малко спрямо първите два състава.