ОФК Елхово с убедителна победа над ФК Кабиле като гост (+снимки)

Публикувано преди 2 месеца  |  Спорт

Отборът на ОФК Елхово постигна своята първа победа през пролетния полусезон в областната футболна група. Възпитаниците на Владислав Ямуков се наложиха над състава на ФК Кабиле като гост с разгромяващ резултат 5:0. През целият двубой „караджите“ доминираха и заслужено се поздравиха с победа. През първото полувреме ОФК Елхово успяха да отбележат само едно попадение, чрез Пламен Тополов, но след почивката Елхово доминираше напълно. Още четири попадения отбелязани през второто полувреме от Десислав Михнев, Стоян Киров, Максимилиян Минчев и отново Пламен Топалов оформиха окончателния резултат в срещата 5:0.

След тази победа ОФК Елхово е с актив от 21 точки в първенството. Следващата среща на ОФК Елхово ще бъде в град Елхово на 24 март /неделя/ срещу състава на ФК Окоп. Срещата е с начален час 15:00 часа.

Снимки: Гергана Кирова