Тунджа-спорт загуби срещу Тракиец-Кукорево като гост

Публикувано преди 14 години  |  Спорт

Новият отбор на гр. Елхово – Тунджа-спорт записа втората си загуба днес срещу Тракиец- Кукорево с минималел резултат 2:1. Срещата се игра на стадиона в село Кукорево бе трети кръг от програмата на Областна група мъже „Ямбол-Юг”.

Домакините поведоха с 1:0 с гол през първото полувреме и успяха да задържат резултата до края на първото полувреме. През второто полувреме те покачиха резултата на 2:0 и така напрактика решиха мача в своя полза. Отбора на Тунджа-спорт върна интригата в мача за 2:1, но за съжаление силите им не успяха за да завършат поне наравно.

Така отбора на Тракиец записа своята първа победа през този сезон със актив от четири точки и без допусната загуба, но само с изиграни два мача. Отбора на на Тунджа спорт има натрупан актив от 3точки мача от победата през изминалия кръг срещу отбора на Болярово.