Снимки: ОФК Елхово не успя да победи Мечкарево в контролна среща като домакин

Публикувано преди 6 години  |  Снимки, Спорт

ОФК Елхово не успя да победи гостите от ФК Тунджа Мечкарево в контролна среща от зимната подготовка на двата отбора, която завърши при резултат 2:2. Това бе първата контрола за футболистите от ОФК Елхово в подготовката им за участието в четвърто ниво на българския футбол.

ОФК Елхово поведе още през първото полувреме с голове на Пламен Христов и юношата Александър Димитров. Преди почивката гостите върнаха едно попадение от пряк свободен удар, а през второто полувреме добавиха още един гол за краен резултат 2:2.

По програма ОФК Елхово стартира шампионата срещу състава на Стралджа в град Елхово, а кръг след това ще гостуват в село Кукорево на Тракиец. Самото първенство ще бъде подновено на 10 март и ще приключи на 27 май. ОФК Елхово е водач в окръжната футболна група с пет точки преднина, преди началото на пролетния дял на шампионата.

Следващата контрола на ОФК Елхово ще се играе отново в Елхово срещу ФК Червена Звезда Каменец, но още не е уточнена точна дата на този двубой.