Гьозтепе и Мъри Стоилов започнаха 2024 година с победа

Публикувано преди 4 месеца  |  Спортни

Гьозтепе се наложи над Назили Беледиеспор с 2:0 в контролна среща, играна в паузата на Първа лига в Турция. Воденият от Станимир Стоилов отбор използва почивката от официални мачове, за да се подготви по най-добрия начин за предстоящия полусезон, в който „Гьоз Гьоз“ ще преследва промоция в Суперлигата.

Маме Диуф откри резултата в 10-ата минута, а в 78-ата новото попълнение Рамон Паскал Лундквист реализира в дебюта си за „жълто-черните“.

Тимът от Измир значително подобри представянето си след идването на Мъри и се изкачи до третото място в класирането с актив от 32 точки. Толкова има и заемащият четвъртата позиция Сакарияспор, срещу който Гьозтепе ще се изправи още при подновяването на шампионата.

Дербито между двата тима е на 12 януари (петък) от 19:00 часа.

Източник: fakti.bg